Servi Christi

Dołącz do Zespołu Servi Christi – Śpiewaj i Graj z Nami!

Z wielką radością zapraszamy wszystkich parafian do dołączenia do naszego zespołu muzycznego Servi Christi, który swoją muzyką i śpiewem uświęca wybrane Msze Święte. Jesteśmy grupą entuzjastów muzyki sakralnej, pragnących dzielić się swoim talentem i miłością do muzyki z całą wspólnotą.

Kiedy Gramy? Nasz zespół regularnie raz w miesiącu uświetnia niedzielną mszę o godzinie 12:00, a także wyjątkowe msze roratnie o godzinie 18:00. To wyjątkowe chwile, kiedy możemy razem celebrować naszą wiarę poprzez muzykę.

Weź swój Instrument i przyjdź 15 minut przed mszą na próbę. Jeśli grasz na jakimkolwiek instrumencie – czy to dzwoneczkach, grzechotkach, czy czymś bardziej klasycznym – twoje umiejętności są cenne! Nasz zespół ceni różnorodność instrumentów i stylów, wierząc, że każdy dźwięk przyczynia się do piękna naszej wspólnej modlitwy.

Śpiewaj z Nami Nie musisz być profesjonalnym wokalistą, aby dołączyć. Wszystko, czego potrzebujemy, to twoja chęć śpiewania i celebrowania naszej wiary poprzez muzykę. Twoje zaangażowanie może uczynić nasze wspólne śpiewy jeszcze bardziej wzruszające i inspirujące.

Bądź na Bieżąco Z reguły tydzień wcześniej, podczas ogłoszeń niedzielnych, ksiądz informuje o nadchodzącej mszy z udziałem zespołu Servi Christi. Zachęcamy do regularnego śledzenia ogłoszeń, aby być na bieżąco z naszym harmonogramem.

Dołącz do Nas Jeśli czujesz, że chcesz być częścią tej pięknej muzycznej podróży, zapraszamy Cię do dołączenia do nas. Twoje zaangażowanie i talent mogą wnieść wiele radości i duchowości w życie naszej wspólnoty.

Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami. Śpiewajmy i grajmy razem, by chwalić Boga przez muzykę!

Ostatnie wydarzenia