Chór Trisagion

Zapraszamy do udziału w chórze Trisagion działającym w Parafii Jana Chrzciciela w Komorowicach! Jesteśmy zespołem pasjonatów muzyki duchowej, którzy razem tworzą piękne dźwięki i budują duchową atmosferę w naszej wspólnocie.

Nasze spotkania odbywają się w wybrane wtorki o godzinie 18:00 oraz w każdą sobotę o 11:00. Mamy na uwadze twój czas, więc jeśli nie jesteś w stanie uczestniczyć za każdym razem, przyjdź, kiedy tylko możesz. To Twoje zaangażowanie tworzy naszą wspólnotę.

Członkostwo w naszym chórze może mieć charakter nieformalny. Już od pierwszych spotkań poczujesz się jak jego pełnoprawna część. Gdy już poczujesz, że to miejsce dla Ciebie, możesz złożyć formalną deklarację przystąpienia opiekunowi.

Każdy zadeklarowany członek otrzymuje certyfikat uczestnictwa, który będzie świadectwem Twojego wkładu w naszą muzyczną wspólnotę. Co więcej, dla wszystkich członków wspólnoty, razem z innymi grupami, odbywa się specjalna Msza Święta w czwartą niedzielę października o godzinie 10:30.

Każdy członek chóru otrzymuje specjalnie przygotowany śpiewnik, który pomoże Ci w udziale w naszych muzycznych modlitwach. Nasze próby prowadzi również ksiądz Tomasz Błachut, który jest dla nas inspiracją i wsparciem duchowym.

Opiekunem chóru jest Wiola Bogacz, osoba z ogromnym doświadczeniem i pasją do muzyki. Jeśli masz pytania lub chciałbyś do nas dołączyć, możesz skontaktować się z Wiolą pod numerem telefonu 514 352 086. Telefon jest dostępny od 16:00 do 18:00, a jeśli zostawisz smsa, na pewno oddzwoni.

Dołącz do nas, aby wspólnie oddać cześć poprzez muzykę i modlitwę. Z radością witamy nowych członków w naszej chóralnej rodzinie!

Ostatnie wydarzenia
Wydarzenia

Wspólnoty parafialne modlą się razem

22 października 2023 roku, w naszej parafii odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji wszystkich członków wspólnot działających w naszej parafii. W tym szczególnym dniu chcieliśmy podziękować za ich nieustanny zaangażowanie i

Więcej »
Wydarzenia

Spotkanie chóru

Drodzy Miłośnicy Śpiewu i Ducha! Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na nasze nadchodzące spotkania Chóru Trisagion. To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w następujących terminach: Wtorek o godzinie 18:30 Sobota o godzinie 11:00 Miejsce naszych spotkań to Dom Parafialny, gdzie wspólnie przygotowujemy się by oddawać chwałę naszemu Stwórcy poprzez piękny śpiew. Pragniemy podkreślić, że nasze spotkania to nie tylko okazja do wyrażenia swojego talentu wokalnego, ale także głębokiej duchowej refleksji i wspólnoty. Walory wspólnego śpiewania są nieocenione. To nie tylko piękne brzmienia, ale także sposób na zbliżenie się do Boga i wyrażenie naszej wiary przez muzykę. Nasz Chór Trisagion to miejsce, gdzie możemy razem odkrywać piękno liturgii i wspólnie budować silne więzi duchowe. Nie ważne, czy jesteś doświadczonym wokalistą czy początkującym śpiewakiem, zapraszamy Cię serdecznie do dołączenia do naszej grupy. Razem możemy tworzyć coś pięknego i inspirującego. Niech nasz śpiew niesie radość i pokój w sercach wszystkich! Z Bożym błogosławieństwem, Chór Trisagion

Więcej »
Wydarzenia

Uroczystość Odpustowa

Podczas uroczystości odpustowych, kiedy wspólnota kościelna gromadzi się, aby oddać cześć Bogu i wspólnie modlić się, chór Trisagion doskonale oddaje ducha tego wyjątkowego czasu.

Więcej »
Wydarzenia

Wigilia chóru

Chcemy podzielić się z Wami niezwykłymi chwilami, które mieliśmy przyjemność przeżyć podczas naszej wigilijnej wspólnoty Chóru Trisagion.

Więcej »