Pierwsza grupa – 48 trzecioklasistów – przystąpiła w niedzielę 17 maja do pierwszej Komunii Świętej.

Dzień wcześniej, w sobotni poranek, uczniowie po raz pierwszy przeżyli sakrament pokuty i pojednania.

Dzieci do pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej w naszych szkołach przygotowują Panie katechetki Lidia Wnęk i Patrycja Ferfecka. Opiekę duszpasterską nad nimi sprawuje ksiądz Grzegorz. Eucharystii, w której trzecioklasiści po raz pierwszy uczestniczyli w pełni przewidniczył ks. Proboszcz.







