Nasi parafianie uczestniczyli w autokarowej pielgrzymce do wyjątkowych miejsc kultu Maryjnego.

Rozpoczęliśmy od nawiedzenia sanktuarium w Gietrzwałdzie. Tu latem 1877 roku dokonało się jedyne oficjalnie uznane przez Kosciół objawienie Matki Bożej, która rozmawiała z miejscowymi dziewczynkami w języku polskim i prosiła o odmawianie Różańca.



Przez kolejne sanktuarium w Świętej Lipce, gdzie uczestniczyliśmy w prezentacji barokowych organów, dojechaliśmy do Wilna. Tutaj pielgrzymi modlili się w sanktuarium Miłosierdzia Bożego z obrazem Jezusa namalowanym pod dyktando św. Siostry Faustyny oraz w kaplicy w Ostrej Bramie.







