• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

CZWARTEK – 27.12.2018 r., od godz. 10.00:

  1. Bestwińska 234, Maślaków, Jesionowa, Jaworowa
  2. Świerkowa, Bestwińska (od 302 do ul. Maślaków), Jodłowa, Sosnowa, Podleska 7 i 9
  3. Podleska od strony Janowic (od 39) do Bestwińskiej
  4. Groszkowa (od ul. Bestwińskiej do ul. Samotnej), Kąty, Akacjowa (cała), Górska (36, 36A, 38)
  5. Świtezianki, Samotna, Groszkowa (76, 81, 81A), Górska
  6. Borowików, Bestwińska 311 – 233, Muchomorów, Dumna

 

PIĄTEK – 28.12.2018 r., od godz. 10.00:

  1. Bestwińska 197 - 72A, Sejmowa 22, Cybernetyków, Gliwicka 80-5
  2. Bestwińska 3 - 52, Jęczmienna 2, Koniczynki, Napędowa, Finałowa, Na Fermie
  3. Kromparecka 6 - 60A i Gwardzistów 67A - 3
  4. Fredry, Gliwicka (152-162) i Jasna Rola.
  5. Jasna Rola 71A, Rakietowa 40, Dusznicka 176,174, Jęczmienna, Żeńców,
  6. Syrokomli, Lansjerów, Dusznicka 59a,b,c

 

SOBOTA – 29.12.2018 r., od godz. 10.00:

  1. Czechowice – Legionów 245A, Krzywa, Wrzosowa, Zawiła, Wilcza, Świerkowicka 5, Komorowicka
  2. Lekarska, Orna, Katowicka 25 - 94A oraz Szlachecka, Papierowa i Chochołowska
  3. Katowicka 210-140A (bez nowych domów: 171 i 175) oraz Szarych Szeregów, Uczniowska, Terenowa, Produkcyjna
  4. Wołodyjowskiego, Ogrodników, Złocista, Ponętna, Hajduczka, Miłosna
  5. Piechurów, Albatrosów, Ziołowa, Husarska

NIEDZIELA 30.12.2018 R., od 14.30:

  1. Akademicka 1 - 18
  2. Astronomów, Biedronki
  3. Burzliwa i Kustosza 2-24A
  4. Kwietniowa i Kustosza pozostała część

 

PONIEDZIAŁEK – 31.12.2018, od godz. 10.00

  1. Akademicka 21-65a
  2. Młodej Polski i Akademicka 39
  3. (od 9.00) Biblioteczna, Żołnierska, Poligonowa

 

ŚRODA – 02.01.2019 r., od godz. 14.30:

  1. Ceramiczna (od początku), Wajdeloty od 35A
  2. Samodzielna od 1, Wajdeloty 8 - 14, Kamieniarzy 1 - 15
  3. Syreny, Czorsztyńska
  4. Taksówkarzy i Fizylierów
  5. Odrowąża 1-50

CZWARTEK – 03.01.2019 r., od godz. 14.30:

  1. Kaletnicza (nr nieparzyste) bloki: 29,31,33,37,39
  2. Kaletnicza (nr parzyste) bloki: 24,24A,26,26A oraz domy: 30-52
  3. Kaletnicza (domy szeregowe) 47–91
  4. Kirasjerów 7 – 56
  5. Dragonów 2 – 55

 

PIĄTEK – 04.01.2019 r., od godz. 14.30:

  1. Światowida, Szwoleżerów, Ułanów
  2. Rodziewiczówny, Serenady, Stażystów
  3. Daszyńskiego 22 7
  4. Daszyńskiego 127–94 i Kaletnicza 4-23

 

SOBOTA – 05.01.2019 r., od godz. 10.00:

  1. Barkowska 2 – 85
  2. Barkowska 86 - 142
  3. Barkowska 143 - 202A
  4. Barkowska 272 – 204

 

NIEDZIELA – 06.01.2019 r., od godz. 14.30:

  1. Bystra od 7 do 31 (24)
  2. Bystra od 30 do 86 (21)
  3. Bystra od 90 do 145 (21)

PONIEDZIAŁEK – 07.01.2019 r., od godz. 14.30:

  1. Dusznicka 113-132 i Chłopska,
  2. Hałcnowska (nr parzyste: 8-88)
  3. Hałcnowska (nr parzyste: 162 - 96), Wernyhory
  4. Hałcnowska (nieparzyste od 5 - 77) i Bagażowa
  5. Hałcnowska (159 – 83) oraz Romańska i Odrowąża 93-106 (od Hałcnowa)

 

WTOREK – 08.01.2019 r., od godz. 14.30:

  1. Olimpijska (cała ulica – domy jednorodz.) 1-50
  2. Na Stawach, Ostowa i Groblowa
  3. Rybacka, Garncarska i Laurowa
  4. Olimpijska (blok) 35 (od ostatniej klatki)

 

ŚRODA – 9.01.2019 r., od godz. 14.30

  1. Komorowicka - nieparzyste od 131 i parzyste od 172 (obie strony) do wiaduktu
  2. Komorowicka; obie strony od wiaduktu: parzyste do 322, nieparzyste do 267, oraz Mazańcowicka 2
  3. Komorowicka (od ronda) parzyste: 352-330
  4. Komorowicka (od ronda) nieparzyste: 305-277 w tym nowy blok

 

CZWARTEK – 10.01.2019 r., od godz. 14.30:

  1. Drobna; domy 1–13 oraz bloki 16, 16A i 18,18A
  2. Drobna; bloki: 14A,14B, 16C,
  3. Drobna; bloki: 16B, 20, 18B

PIĄTEK – 11.01.2019 r., od godz. 14.30:

  1. Za Kuźnią
  2. Inżynierska, Młynówka, Śliska
  3. Św. Jana Chrzciciela, Trawiasta
  4. Żeglarska,

SOBOTA – 12.01.2019 r., od godz. 10.00:

  1. Królewska od Katowickiej do spotkania z nast. kol.
  2. Królewska od „dwupasmówki”, Mistrzowska
    i Książęca do spotkania z poprz. kol.
  3. Botaniczna, Opłotek, Aktorów  
  4. Czeladnicza oraz Katowicka 171 i 175 (nowe domy)

NIEDZIELA – 13.01.2019 od godz. 14.30

  1. Lipowska 98, Świerkowicka 57, Królewska za „dwupasmówką” i Mazańcowicka od 57 do ronda
  2. Mazańcowicka 126A - 103
  3. Mazańcowicka 100A – 59, Poligonowa 8
  4. Pedagogiczna 1-47, Mazańcowicka 48A,52,54,58

 

PONIEDZIAŁEK – 14.01.2019 od godz. 14.30

  1. Daszyńskiego 99 A (od pierwszej klatki)
  2. Daszyńskiego 99 A (od ostatniej klatki)
  3. Daszyńskiego 101 (od początku)
  4. Daszyńskiego 101 (od końca)

WTOREK – 15.01.2019 od godz. 14.30

  1. Komorowicka 332 (od pierwszej klatki)
  2. Komorowicka 332 (od ostatniej klatki)
  3. Komorowicka 334
  4. Komorowicka 336 (od pierwszej klatki)
  5. Komorowicka 336 (od ostatniej klatki)

ŚRODA – 16.01.2019 OD godz. 14.30

  1. Komorowicka 336 A (od pierwszej klatki)
  2. Komorowicka 336 A (od ostatniej klatki)
  3. Komorowicka 336 B
  4. Stażystów 36

CZWARTEK 17.01.2019 – od godz. 14.30

  1. Stażystów 38
  2. Stażystów 39 (od pierwszej klatki)
  3. Stażystów 39 (od ostatniej klatki)

PIĄTEK – 19.01.2019 r., od godz. 14.30:

  1. Stażystów 38 A
  2. Stażystów 39 A (od pierwszej klatki)
  3. Stażystów 39 A (od ostatniej klatki)

SOBOTA – 19.01.2019 r., od godz. 10.00:

  1. Wąska, Rondo, Czarna, Żabiniec
  2. Przyległa, Czereśniowa
  3. Budrysów (od ul. Dusznickiej - od nr 7), Bliźniacza i Braterska
  4. Dusznicka 1-47, Boczna 23,27,37

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;