• image1.jpg
  • image2.jpg
  • Image3.jpg

* na czerwono oznaczone są zmienione trasy wizyt

ŚRODA – 27.12.2017 r., od godz. 10.00:

  1. Bestwińska 234, Maślaków, Jesionowa, Jaworowa
  2. Świerkowa, Bestwińska (od 302 do ul. Maślaków), Jodłowa, Sosnowa, Podleska 7 i 9
  3. Podleska od strony Janowic (od 39) do Bestwińskiej
  4. Groszkowa (od ul. Bestwińskiej do ul. Samotnej), Kąty, Akacjowa (cała), Górska (36, 36A, 38)
  5. Świtezianki, Samotna, Groszkowa (76, 81, 81A), Górska
  6. Borowików, Bestwińska 311 – 233, Muchomorów, Dumna

 

CZWARTEK – 28.12.2017 r., od godz. 10.00:

  1. Bestwińska 197 - 72A, Sejmowa 22, Cybernetyków, Gliwicka 79-5
  2. Bestwińska 3 - 52, Jęczmienna 2, Koniczynki, Napędowa, Finałowa, Na Fermie
  3. Kromparecka 6 - 60A i Gwardzistów 67A - 3
  4. Fredry, Gliwicka i Jasna Rola.
  5. Katowicka 25 - 94A oraz Szlachecka, Papierowa
    i Chochołowska
  6. Katowicka 210-140A (bez nowych domów: 171 i 175) oraz Szarych Szeregów, Uczniowska, Terenowa, Produkcyjna

 

PIĄTEK – 29.12.2017 r., od godz. 10.00:

  1. Lekarska, Orna, Wołodyjowskiego, Ogrodników, Złocista, Ponętna, Hajduczka, Miłosna
  2. Botaniczna, Opłotek, Aktorów
  3. Biblioteczna, Żołnierska, Poligonowa
  4. Piechurów, Albatrosów, Ziołowa, Husarska
  5. Młodej Polski, Astronomów, Biedronki
  6. Syrokomli, Lansjerów, Dusznicka 59a,b,c

 

SOBOTA– 30.12.2017 r., od godz. 10.00

  1. Czechowice – Legionów 245A, Krzywa, Wrzosowa, Zawiła, Wilcza, Świerkowicka 5, Komorowicka
  2. Barkowska 2 - 85
  3. Barkowska 86 - 142
  4. Barkowska 143 - 202A
  5. Barkowska 272 - 204
  6. Akademicka 1 - 65

 

WTOREK – 02.01.2018 r., od godz. 14.30:

  1. Ceramiczna (od początku), Wajdeloty od 35A
  2. Samodzielna od 1, Wajdeloty 8 - 14,
    Kamieniarzy 1 - 15
  3. Daszyńskiego 22 - 78
  4. Daszyńskiego 127 - 79

 

ŚRODA – 03.01.2018 r., od godz. 14.30:

  1. Na Stawach, Ostowa i Groblowa
  2. Rybacka, Garncarska i Laurowa
  3. Syreny, Czorsztyńska
  4. Taksówkarzy i Fizylierów

 

CZWARTEK – 04.01.2018

  1. Odrowąża 1-50 (od Daszyńskiego)
  2. Lipowska 98, Świerkowicka 57, Królewska za „dwupasmówką” i Mazańcowicka od 57 do ronda
  3. Mazańcowicka 126A - 103
  4. Mazańcowicka 100A – 59, Poligonowa 8

 

PIĄTEK – 05.01.2018 r., od godz. 14.30:

  1. Dusznicka 113-132 i Chłopska,
  2. Bystra od 7 do 31
  3. Bystra od 30 do 86
  4. Bystra od 90 do 145

SOBOTA – 06.01.2018 r., od godz. 14.30:

  1. Kaletnicza 4 - 23, Światowida, Szwoleżerów, Ułanów
  2. j.w.
  3. Rodziewiczówny, Serenady, Stażystów
  4. Olimpijska 35 (od ostatniej klatki)

 

NIEDZIELA – 07.01.2018 r., od godz. 14.30:

  1. Kirasjerów 10 - 56
  2. Kaletnicza 52-24A
  3. Kaletnicza 47 - 91
  4. Dragonów 2 - 55

 

PONIEDZIAŁEK – 08.01.2018 r., od godz. 14.30:

  1. Komorowicka 332 (od pierwszej klatki)
  2. Komorowicka 332 (od ostatniej klatki)
  3. Komorowicka 336 (od pierwszej klatki)
  4. Komorowicka 336 (od ostatniej klatki)

 

WTOREK – 09.01.2018 r., od godz. 14.30:

  1. Komorowicka 336 A (od pierwszej klatki)
  2. Komorowicka 336 A (od ostatniej klatki)
  3. Komorowicka 336 B (od pierwszej klatki)
  4. Komorowicka 336 B (od ostatniej klatki)

 

ŚRODA – 10.01.2018 r., od godz. 14.30:

  1. Daszyńskiego 99 A (od pierwszej klatki)
  2. Daszyńskiego 99 A (od ostatniej klatki)
  3. Daszyńskiego 101 (od początku)
  4. Daszyńskiego 101 (od końca)

 

CZWARTEK – 11.01.2018 r., od godz. 14.30:

  1. Stażystów 36 (od pierwszej)
  2. Stażystów 36 (od ostatniej klatki)
  3. Stażystów 38
  4. Stażystów 38 A

 

PIĄTEK – 12.01.2018 r., od godz. 14.30:

  1. Stażystów 39 (od pierwszej klatki)
  2. Stażystów 39 (od ostatniej klatki)
  3. Stażystów 39 A (od pierwszej klatki)
  4. Stażystów 39 A (od ostatniej klatki)

 

SOBOTA – 13.01.2018 r., od godz. 10.00:

  1. Królewska od Katowickiej do spotkania z nast. kol.
  2. Królewska od „dwupasmówki”, Mistrzowska
    i Książęca do spotkania z poprz. kol.
  3. Dusznicka 1-47, Boczna 23-27
  4. Budrysów (od ul. Dusznickiej - od nr 7), Bliźniacza
    i Braterska

 

NIEDZIELA – 14.01.2018 od godz. 14.30

  1. Inżynierska, Młynówka, Śliska
  2. Żeglarska
  3. Trawiasta, św. Jana Chrzciciela
  4. Pedagogiczna 1-47, Mazańcowicka 48A, 52, 54, 58

 

PONIEDZIAŁEK – 15.01.2018 od godz. 14.30

  1. Hałcnowska (nr parzyste: 8-88)
  2. Hałcnowska (nr parzyste: 162 - 96), Wernyhory
  3. Hałcnowska (nieparzyste od 5 - 77) i Bagażowa
  4. Hałcnowska (159 – 83) oraz Romańska i Odrowąża 93-106 (od Hałcnowa)

 

WTOREK – 16.01.2018 od godz. 14.30

  1. Olimpijska od początku do spotkania z nast. kol.
  2. Olimpijska od końca do spotkania z poprz. kol.
  3. Burzliwa i Kustosza 2-24A
  4. Kwietniowa i Kustosza pozostała część

 

ŚRODA – 17.01.2018 OD godz. 14.30

  1. Komorowicka nieparzyste od 131 i parzyste od 172 (obie strony) do wiaduktu
  2. Komorowicka; obie strony od wiaduktu: parzyste do 322, nieparzyste do 267, oraz Mazańcowicka 2
  3. Komorowicka (od ronda) parzyste: 352-330
  4. Komorowicka (od ronda) nieparzyste: 305-277 w tym nowy blok

 

CZWARTEK 18.01.2018 – od godz. 14.30

  1. Za Kuźnią
  2. Drobna; domy 1–12 oraz blok 14A
  3. Drobna; bloki: 14,16, 16A, 16B
  4. Drobna; bloki: 16C, 18, 18A, 18B, 20

 

PIĄTEK 19.01.2018 – od godz. 14.30

  1. Komorowicka 334 (od pierwszej klatki)
  2. Komorowicka 334 (od ostatniej klatki)

 

 

SOBOTA – 20.01.2018 r., od godz. 10.00:

  1. Jasna Rola 71A, Rakietowa 40, Dusznicka 176,174, Jęczmienna, Żeńców,
  2. Wąska, Rondo, Czarna, Żabiniec
  3. Przyległa, Czereśniowa
  4. Czeladnicza oraz Katowicka 171 i 175 (nowe domy)

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;