• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś nasza diecezja i parafia dziękuje Panu Bogu za tegoroczne plony. O 10.30 uroczysta Msza św. Dożynkowa. O 17.30 zapraszamy na Nieszpory Świąteczne. Po każdej Mszy św. przedstawiciele caritasu kwestują na pomoc dla chrześcijan prześladowanych na bliskim Wschodzie. Od dziś do soboty przeżywamy Tydzień Wychowania.

           W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:

- w poniedziałek 15 września - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,

- w czwartek 18 września - święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polskiej Młodzieży. Z tej okazji na Mszę św. o 18.00 zapraszamy tegorocznych absolwentów gimnazjów. Tym spotkaniem, zgodnie z zaleceniem wizytacyjnym Księdza Biskupa, rozpoczniemy cykl spotkań katechetycznych przygotowujących do małżeństwa i rodziny.

W tym tygodniu zapraszamy:

- w środę po Mszy św. o 8.15 - koło przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkania słuchaczy i sympatyków Radia Maryja,

- w piątek , z racji III piątku modlimy się do Bożego miłosierdzia - zapraszamy na Msze św. i nabożeństwa do Chrystusa Króla Miłosierdzia o 8.15 i 17.00,

- w sobotę, diecezjalna pielgrzymka rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej

Za tydzień składka na fundusz inwestycyjny, który obecnie przeznaczony jest na finansowanie wymiany dalszej części dachu na naszym kościele i nowe witraże

Polecamy lekturę prasy katolickiej, którą dziś można nabyć w zakrystii, zaś w tygodniu - w Domu Parafialnym po godz. 14.00.. Teczki prenumeratorskie z prasą zostaną zamknięte w ostatnią niedzielę października.

W tym tygodniu odprawiamy Msze św. pogrzebowe za śp. zmarłych; + Helenę Nycz, + Zofię Stanclik, +Piotra Poźniaka, + Annę Laszczak, + Genowefę Pysz, + Jana Szwarczyńskiego + Annę Wata, + Helenę Lempart. Szczegóły na tablicach ogłoszeń w kościele i domu parafialnym i w internecie.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Bóg zapłać za plony pól i ogrodów złożone wokół ołtarza. Ofiary na dach kościoła można składać także w kancelarii parafialnej jak również przekazem pocztowym i przelewem bankowym - formularze można zabrać ze stolika pod chórem.

Niech Bóg nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;